Prezent na walentynki dla niej wcale nie musi mieć jakiejś wyszukanej formy. Może być książką – aczkolwiek niech to nie będzie zwykła pozycja, tylko takie dzieło literackie, które pokaże, że doskonale znamy daną osobę. W końcu ukochana osoba już w jakiś sposób jest nam znana. Nie tylko, jeżeli chodzi o charakter, ale również o jej zamiłowania. Dzięki temu mężczyźni będą wiedzieć, jaka książka najlepiej spisze się w przypadku jego kobiety. Po Świętach Bożego Narodzenia tylko niecałe dwa miesiące pozostają do Walentynek. Więc zawsze można zakupić takie książki dla swojej ukochanej.

“Bardzo cicha noc”

Ewelina Dobosz i Emilia Szelest zapraszają do poznania niezwykłego opowiadania świątecznego. Iga ma pieniądze i ma męża. Tylko, że nie jest to udane małżeństwo. Jej mąż jest z nią tylko dlatego, że ma ona pieniądze. Iga doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jej mąż ją zdradza. Tylko boli ją, że kochanką jest sekretarka jej ojca. Rodzice bohaterki myślą, że jej małżeństwo jest udane, ale z drugiej strony – córka nic im nie mówi. Iga wspólnie ze swoją przyjaciółką umawia się na spotkanie. Będąc pod wpływem alkoholu kobiety wymyślają plan, jak pozbyć się niewiernego małżonka z życia Igi. Mają zamiar wykorzystać do tego Wiktora. Mężczyzna wyszedł dopiero co z więzienia i chciałby wieść normalne, w miarę spokojne życie. Bardzo szybko przekonuje się, że tak nie będzie, ponieważ Iga razem ze swoją przyjaciółką staną mu na drodze. Kłopoty dopiero pojawią się w jego życiu.

“Niegrzeczne święta”

Agnieszka Lingas-Łoniewska, Justyna Chrobak, Katarzyna Berenika Miszczuk, Robert Ziębiński, Beata Majewska, Meg Adams, Anna Langner, Emilia Szelest, Kinga Litkowiec, Ewelina Dobosz – najbardziej uzdolnieni polscy autorzy zapraszają do poznania niezwykłej opowieści świątecznej. A właściwie do poznania dziesięciu niezwykłych opowieści, z których każda opowiada o zupełnie innych bohaterach. Jeżeli ktoś spodziewa się zwykłych, doskonale już znanych i spokojnych historii, to może być pewien, że tego tutaj nie znajdzie. Autorzy napisali opowiadania dla niegrzecznych osób, które mają coś na sumieniu. W końcu nawet niegrzeczne osoby zasługują na to, aby otrzymać prezent od Św.Mikołaja. W tym roku będą to opowiadania erotyczne, które pokażą, że w czasie świąt można usłyszeć nie tylko szelest papieru w jaki zapakowane są prezenty, ale również ubrań, jakie są w pośpiechu zrzucane z siebie nawzajem. Takie historie na pewno spodobają się wszystkim kobietom.

Serce - obraz utworzony przez freepik - pl.freepik.com